Imatalálkozók

Imatalálkozók a Plébánián kívül:

• 2017. március 25-én, szombaton, Gyümölcsoltó Boldogasszony napján a Kövi Szűz Mária templomhoz tartozó, szabadtéri rózsafüzért jelző köveknél elmondjuk az Örvendetes Rózsafüzért, majd közösen részt veszünk a 18:00 órakor kezdődő szentmisén. Találkozás a 34-es, 106-os busz közös, kaszásdűlői megállójában, a kápolnánál 16:30-kor.
  • 2017. április 7-én, első pénteken Keresztutat járunk a Kiscelli-hegyen, majd 15:00 órakor csatlakozunk a Keresztút végén található Szent Vér kápolna irgalmasság-órájához.Találkozunk 13:00 órakor a HÉV Aquincum-i megállójában. A Szépvölgyi úti leszállás után a Kolosy-térről 13:38-kor induló 165-ös autóbusszal a Kolostor-utcáig utazunk, innen a Kálvária könnyen megközelíthető.
    Az imatalálkozókra mindenkit szeretettel várok:

Feketéné Margit