Plébániai zarándoklat

A Karitász csoport zarándoklatot szervez 2014. június 28-án szombaton a megújult Mátraverebély-Szentkútra, nemzeti kegyhelyünkre.
Jó lenne, ha minél többen lennénk a Szűzanya vendégségében.

Utazás menetrend szerinti autóbusszal a Budapest Stadion autóbusz pályaudvarról. Ide is érkezünk vissza.

Találkozás 2014. június 28. reggel 8 óra 25-kor a Salgótarján felé induló autóbusznál. ( járatszám: 1020/105 )
A busz 8 óra 40-kor indul, és 10 órára érkezik Mátraverebélyre. Szentkút felé átszállva 10 óra 25-kor érkezünk a zarándokhelyre.

Hazafelé 17 óra 35-kor indulunk és 19 óra 25-re érkezünk Budapestre.

Jelentkezés: személyesen Feketéné Margitnál, vagy a templom ablakába kitett jelentkezési lapon.
Azért kérjük, hogy időben jelentkezzetek, mert a távolsági buszra csak helyjeggyel lehet felszállni. A jelentkezők jegyeit előre meg tudjuk váltani.

Mindenkit szeretettel várunk, jelenlegi és leendő karitász tagokat, támogatókat!